Władza rodzicielska

Rozwód

Władza rodzicielska i kontakty z dzieckiem

Rodzice żyjący w rozłączeniu nie zawsze są w stanie porozumieć się co do kwestii takich jak władza rodzicielska i opieka nad dzieckiem czy kontakty z dzieckiem. Będąc adwokatem specjalizującym się w sprawach rodzinnych, pomagam klientom w sprawach takich jak ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej, ustalenie i zmiana miejsca pobytu dziecka, ustalenie ojcostwa, czy ograniczenie lub zakazanie kontaktów z dzieckiem. Jak wygląda współpraca?

Adwokat Władza rodzicielska Kontakty z dzieckiem Warszawa

W pierwszej kolejności skontaktuj się ze mną. Rozmowa telefoniczna i kontakt mailowy do niczego Cię nie zobowiązują. Kontakt jest możliwy pod numerem telefonu: +48 510 668 414 od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:00 albo całodobowo pod adresem e-mail: kontakt@kancelarialewandowska.com

Rozmowa z adwokatem

W trakcie krótkiej rozmowy zapytam się Ciebie o podstawowe kwestie, czyli to, co chcesz uzyskać, jak wygląda Twoja sytuacja, jakimi dokumentami dysponujesz, itp.

Adwokat Władza rodzicielska Kontakty z dzieckiem Warszawa – Cennik

W dalszym kroku, na podstawie przekazanych przez Ciebie informacji, poinformuję Cię jaki jest koszt usługi, w zależności od tego czego potrzebujesz. Z uwagi na charakter spraw rodzinnych wezmę pod uwagę Twoją szczególną sytuację, jeśli będzie taka konieczność, a model współpracy dostosuję do Twoich możliwości, także finansowych.

W zależności od Twoich potrzeb, mogę zaoferować Ci różne modele współpracy, między innymi jednorazową konsultację w biurze Kancelarii albo online, prowadzenie całej sprawy sądowej, jednorazowe zastępstwo na terminie posiedzenia lub rozprawy, czy indywidualne sporządzenie pisma.

Do rozpoczęcia współpracy potrzebna jest Twoja zgoda. Nie zostaniesz obciążony żadnymi kosztami do czasu akceptacji warunków współpracy.

Adwokat Władza rodzicielska Kontakty z dzieckiem Warszawa – Koszt usługi

Koszt wybranej przez Ciebie usługi zależy między innymi od wybranego modelu współpracy, stopnia skomplikowania sprawy, nakładu pracy oraz czasu wykonania zlecenia. Koszt pojedynczej konsultacji rozpoczyna się od 250 zł.

Adwokat Władza rodzicielska Kontakty z dzieckiem Warszawa – Zasady współpracy

Po akceptacji wyceny przygotuję dla Ciebie dokumenty, takie jak umowę o prowadzenie sprawy, która odzwierciedla nasze ustalenia, oraz pełnomocnictwo w przypadku reprezentacji sądowej, czy listę potrzebnych informacji do sporządzenia pisma. Jeżeli została wybrana konsultacja, ustalimy wspólnie dogodny termin i formę konsultacji.

W ostatnim kroku przekażę Ci wszystkie niezbędne informacje dotyczące współpracy, odpowiem na Twoje pytania oraz wskażę dalsze kroki i terminy ich realizacji. W trakcie współpracy na bieżąco będę informowała Cię o postępach w Twojej sprawie. W każdej chwili możesz także skontaktować się ze mną i uzyskać potrzebne informacje.

Adwokat Władza rodzicielska Kontakty z dzieckiem Warszawa

adw. Zuzanna Lewandowska PrawnikLewandowska.pl

Kim jestem? Specjalizuję się w prawie rodzinnym, cywilnym i gospodarczym, ale doświadczenie zawodowe zdobywałam także w innych dziedzinach prawa. Przez wiele lat współpracowałam z renomowanymi kancelariami prawnymi w Warszawie, a obecnie prowadzę indywidualną praktykę adwokacką w Warszawie. Wspieram klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców w całej Polsce, w tym również online. Na Instagramie prowadzę profil @prawniklewandowska, na którym dzielę się treściami o prawie, zawodzie adwokata, edukacji, rozwoju i macierzyństwie. Jestem również autorką bloga PrawnikLewandowska.pl o prawie i zawodzie prawnika oraz licznych publikacji na łamach prasy i w serwisach tematycznych. 

Jeżeli poszukujesz pomocy w swojej sprawie, jestem po to, aby Ci pomóc. Skontaktuj się ze mną pod numerem telefonu: +48 510 668 414 lub adresem e-mail: kontakt@kancelarialewandowska.com