Kim jestem?

Mam na imię Zuzanna Lewandowska i jestem adwokatem. Prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką z siedzibą w Warszawie, ale obsługuję klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców z całej Polski.

W dzisiejszych czasach wiele osób szuka wiarygodnych informacji z zakresu prawa w pierwszej kolejności w internecie. Niestety język, w którym mówi się i pisze o prawie, nie zawsze jest przystępny. W odpowiedzi na te potrzeby i problemy powstał blog PrawnikLewandowska. Publikacje poruszają nie tylko teoretyczne aspekty poszczególnych dziedzin prawa, ale obejmują także praktyczne spojrzenie na poruszane zagadnienia. Autorzy poruszają również kwestie związane z pracą prawnika i drogą do zawodu, w tym także odbywaniem aplikacji prawniczych i przystąpieniem do egzaminów zawodowych.

Treści udostępniane na blogu przydadzą się zarówno studentom prawa w trakcie nauki, aplikantom prawniczym i profesjonalnym pełnomocnikom podczas praktyki zawodowej, jak i osobom niezwiązanym z prawem, którzy szukają rzetelnych informacji na konkretny temat.

adw. Zuzanna Lewandowska PrawnikLewandowska.pl

140+

opublikowanych postów

1,500+

dni istnienia bloga

ok. 10K

użytkowników miesięcznie

Strona główna
Sklep
0
Koszyk
Szukaj