Początkowo miał powstać blog…

Pierwsza publikacja pojawiła się w sierpniu 2018 r. Kiedy z czasem projekt zaczął przybierać wyraźniejsze kształty, a czytelników zaczęło przybywać, strona stała się czasopismem w wersji elektronicznej. Tym samym, w maju 2019 r. PrawnikLewandowska.pl została oficjalnie uznana za tytuł prasowy oraz wpisana do Rejestru Dzienników i Czasopism prowadzonego przez Sąd Okręgowy w Warszawie pod numerem: PR 20714.

100+

opublikowanych postów

1,300+

dni istnienia bloga

10K+

użytkowników miesięcznie

Kilka słów o blogu

Posty publikowane są w poniedziałkowe poranki. Dotyczą zarówno teoretycznych aspektów poszczególnych dziedzin prawa, jak i obejmują praktyczne spojrzenie na poruszane zagadnienia. Publikacje poruszają także kwestie związane z wykonywaniem zawodu prawnika oraz drogą do zawodu, w tym zawierają informacje istotne z punktu widzenia aplikacji prawniczej i egzaminu zawodowego.

Przydadzą się zarówno studentom prawa w trakcie nauki, aplikantom prawniczym podczas praktyki zawodowej i odbywania szkolenia aplikanckiego, jak i osobom niezwiązanym z prawem, którzy szukają rzetelnych informacji na konkretny temat.