O Blogu

O Blogu | PrawnikLewandowska.pl Adwokat Warszawa

Jestem adwokatem wpisanym na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W zawodzie prawnika pracuję już od wielu lat, w trakcie których zdobyłam bogate doświadczenie w wielu dziedzinach prawa, zarówno w obsłudze klienta indywidualnego, jak i przedsiębiorcy. 

Prowadzę własną praktykę adwokacką w Warszawie i obsługuję klientów z całej Polski, w tym również zdalnie. Wyróżnia mnie skrupulatne działanie i empatia, a do każdej sprawy podchodzę indywidualnie. Staram się nie trzymać utartych schematów i poszukuję nowoczesnych rozwiązań. Dzielę się swoim doświadczeniem  w sieci i staram się przełożyć skomplikowane przepisy prawa na zrozumiały dla każdego język.

Oprócz pracy zawodowej aktywnie uczestniczę w mediach społecznościowych oraz jestem autorką licznych publikacji na łamach prasy i w serwisach tematycznych.

Adwokat Warszawa Zuzanna Lewandowska

Treści umieszczane na niniejszym Blogu nie stanowią porad prawnych ani wiążącej wykładni prawa. Cel publikowanych treści ma jedynie charakter edukacyjny, zawiera treści o charakterze ogólnym i nie tworzy stosunku klient-prawnik. Autorzy publikacji nie odpowiadają za ich treści w jakimkolwiek zakresie, w szczególności nie ponoszą odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną ich zastosowaniem lub brakiem zastosowania się do nich.