Rozwód, separacja

Dowody w sprawie o rozwód

Rozwód i separacja

Rozwód albo alternatywna dla rozwodu separacja to częste sprawy, z którymi zgłaszają się do mnie klienci. Skorzystanie z tych instytucji to często jedna z możliwości wyciszenia istniejącego konfliktu i powrót do poczucia stabilizacji i bezpieczeństwa, zarówno dla małżonków jak i ich małoletnich dzieci. Będąc adwokatem specjalizującym się w sprawach rodzinnych, pomagam klientom w tym trudnym momencie życia i oferuję kompleksowe wsparcie. Jak wygląda współpraca?

Adwokat Rozwód Warszawa

W pierwszej kolejności skontaktuj się ze mną. Rozmowa telefoniczna i kontakt mailowy do niczego Cię nie zobowiązują. Kontakt jest możliwy pod numerem telefonu: +48 510 668 414 od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:00 albo całodobowo pod adresem e-mail: kontakt@kancelarialewandowska.com

Rozmowa z adwokatem

W trakcie krótkiej rozmowy zapytam się Ciebie o podstawowe kwestie, czyli czy rozwód ma nastąpić z orzeczeniem o winie, jak pragniesz uregulować kwestie związane z małoletnimi dziećmi, czy w postępowaniu chciałbyś rozstrzygnąć także o innych kwestiach, takich jak wspólne mieszkanie, jak również jak wygląda Twoja sytuacja, jakimi dokumentami dysponujesz, itp.

Adwokat Rozwód Warszawa – Cennik

W dalszym kroku, na podstawie przekazanych przez Ciebie informacji, poinformuję Cię jaki jest koszt usługi, w zależności od tego czego potrzebujesz. Z uwagi na charakter spraw rodzinnych wezmę pod uwagę Twoją szczególną sytuację, jeśli będzie taka konieczność, a model współpracy dostosuję do Twoich możliwości, także finansowych.

W zależności od Twoich potrzeb, mogę zaoferować Ci różne modele współpracy, między innymi jednorazową konsultację w biurze Kancelarii albo online, prowadzenie całej sprawy sądowej, jednorazowe zastępstwo na terminie posiedzenia lub rozprawy, czy indywidualne sporządzenie pisma.

Do rozpoczęcia współpracy potrzebna jest Twoja zgoda. Nie zostaniesz obciążony żadnymi kosztami do czasu akceptacji warunków współpracy.

Adwokat Rozwód Warszawa – Koszt usługi

Koszt wybranej przez Ciebie usługi zależy między innymi od wybranego modelu współpracy, stopnia skomplikowania sprawy, nakładu pracy oraz czasu wykonania zlecenia. Koszt pojedynczej konsultacji rozpoczyna się od 250 zł. Koszt pełnego prowadzenia sprawy rozwodowej zależy od wielu czynników. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać informację w swojej sprawie.

Adwokat Rozwód Warszawa – Zasady współpracy

Po akceptacji wyceny przygotuję dla Ciebie dokumenty, takie jak umowę o prowadzenie sprawy, która odzwierciedla nasze ustalenia, oraz pełnomocnictwo w przypadku reprezentacji sądowej, czy listę potrzebnych informacji do sporządzenia pisma. Jeżeli została wybrana konsultacja, ustalimy wspólnie dogodny termin i formę konsultacji.

W ostatnim kroku przekażę Ci wszystkie niezbędne informacje dotyczące współpracy, odpowiem na Twoje pytania oraz wskażę dalsze kroki i terminy ich realizacji. W trakcie współpracy na bieżąco będę informowała Cię o postępach w Twojej sprawie. W każdej chwili możesz także skontaktować się ze mną i uzyskać potrzebne informacje.

Adwokat Rozwód Warszawa

adw. Zuzanna Lewandowska PrawnikLewandowska.pl

Kim jestem? Specjalizuję się w prawie rodzinnym, cywilnym i gospodarczym, ale doświadczenie zawodowe zdobywałam także w innych dziedzinach prawa. Przez wiele lat współpracowałam z renomowanymi kancelariami prawnymi w Warszawie, a obecnie prowadzę indywidualną praktykę adwokacką w Warszawie. Wspieram klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców w całej Polsce, w tym również online. Na Instagramie prowadzę profil @prawniklewandowska, na którym dzielę się treściami o prawie, zawodzie adwokata, edukacji, rozwoju i macierzyństwie. Jestem również autorką bloga PrawnikLewandowska.pl o prawie i zawodzie prawnika oraz licznych publikacji na łamach prasy i w serwisach tematycznych. 

Jeżeli poszukujesz pomocy w swojej sprawie, jestem po to, aby Ci pomóc. Skontaktuj się ze mną pod numerem telefonu: +48 510 668 414 lub adresem e-mail: kontakt@kancelarialewandowska.com