Kancelaria

PrawnikLewandowska.pl założyłam na początku mojej drogi zawodowej. Byłam wtedy na pierwszym roku aplikacji adwokackiej, a w zawodzie pracowałam 2 lata. Pewnego dnia zrodził się pomysł połączenia zamiłowania do pisania z potrzebą samospełnienia i realizacji w zawodzie. W ten sposób powstała pierwsza wersja bloga, jakże odmienna od tej, którą można zobaczyć dziś.

Po ukończeniu aplikacji adwokackiej w Warszawie, przystąpiłam do państwowego egzaminu zawodowego i uzyskałam uprawnienia do wykonywania zawodu adwokata. Niedługo później podjęłam decyzję o rozpoczęciu indywidualnej praktyki zawodowej, pod własnym szyldem.

W ten sposób powstała Kancelaria Adwokacka Zuzanna Lewandowska, w ramach której świadczę kompleksową pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Specjalizuję się głównie w prawie cywilnym, rodzinnym oraz gospodarczym. Usługi prawne świadczę na terenie Warszawy, Ząbek i okolic oraz na terenie całego kraju, w tym także umożliwiając obsługę prawną online.

Poszukujesz pomocy prawnej? Potrzebujesz nie tylko konsultacji prawnej, ale także sporządzenia pisma? A może poszukujesz reprezentacji profesjonalnego pełnomocnika w sprawie? Skontaktuj się ze mną i sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić. Poniżej znajdziesz dane kontaktowe:

Kancelaria Adwokacka Zuzanna Lewandowska

NIP: 118 215 64 40

Siedziba: ul. Widok 8/5p 00-023 Warszawa

Filia Kancelarii: ul. Batorego 4/16 05-091 Ząbki

Dane kontaktowe

Telefon: +48 510 668 414

E-mail: kontakt@kancelarialewandowska.com

Strona: www.kancelarialewandowska.com