PUBLIKUJ Z NAMI

Drodzy Czytelnicy!

Blog PrawnikLewandowska.pl został zarejestrowany jako tytuł prasowy. Jest to platforma współtworzona przez prawników – aplikantów, doktorów nauk prawnych, magistrów prawa oraz adwokatów i radców prawnych. Zapraszamy do współpracy redakcyjnej wszystkich autorów, zarówno tych stawiających pierwsze kroki, jak i tych bardziej doświadczonych.

Zachęcamy do przesyłania swoich tekstów prawnych i dotyczących zawodu prawnika, w tym także wykształcenia prawniczego, na adres e-mail: kontakt@prawniklewandowska.pl

Przesłany tekst zostanie poddany redakcji, a następnie opublikowany na stronie oraz w mediach społecznościowych wraz z danymi jego autora, w tym: imieniem i nazwiskiem, tytułem, wykształceniem, opisem zainteresowań oraz zdjęciem – w zależności od woli autora.

Publikowanie tekstów na łamach czasopisma elektronicznego PrawnikLewandowska.pl jest bezpłatne. Wydawcą czasopisma jest Zuzanna Lewandowska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Adwokacka Zuzanna Lewandowska, ul. Widok 8/5p 00-023 Warszawa, NIP: 118 215 64 40. Teksty publikowane są maksymalnie raz w tygodniu w poniedziałki. Przesyłając swój tekst do publikacji na PrawnikLewandowska.pl akceptujesz Politykę Prywatności.

Przesyłając tekst do publikacji nie zapomnij załączyć oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: Na podstawie art. 29 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz.U.UE.L.2016.119.1, „RODO”), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Redakcję PrawnikLewandowska.pl w zakresie określonym procedurą wydawniczą tego czasopisma.