Umów się

Potrzebujesz konsultacji prawnej?

Szukasz zawodowego pełnomocnika do reprezentowania przed sądem?

A może oczekujesz jedynie sporządzenia pisma procesowego?

Wybierz jedną z poniższych możliwości i zarezerwuj termin!

Jak działa system rezerwacji?

Informacje ogólne. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że zarezerwowanie terminu do niczego Cię nie zobowiązuje. W odpowiedzi na chęć rezerwacji, którą od Ciebie otrzymam, skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia szczegółów. Potwierdzę z Tobą termin, rodzaj konsultacji oraz cenę usługi. Dopiero po Twojej akceptacji ostatecznie zarezerwuję termin. Będzie mi łatwiej, jeśli w uwagach wskażesz czego dotyczy sprawa (przykładowo: konsultacja w sprawie rozwodowej z orzeczeniem o winie, ograniczeniem władzy rodzicielskiej i alimentami lub sporządzenie pozwu o zapłatę w postępowaniu upominawczym).

Jakie rodzaje konsultacji są do wyboru?

Konsultacja zdalna (online). Możemy umówić się na spotkanie zdalne (w formie wideokonferencji lub tylko połączenia głosowego) bądź na kompleksowe opracowanie Twojego problemu najpierw w formie wiadomości mailowej, a następnie omówienie wszystkich Twoich wątpliwości zdalnie. Płatność za usługę następuje z góry, po akceptacji wyceny.

Konsultacja telefoniczna. Obejmuje opracowanie Twojego problemu podczas rozmowy telefonicznej. Po zakończeniu rozmowy otrzymasz mailowo krótkie podsumowanie najważniejszych ustaleń. Płatność za usługę następuje z góry, po akceptacji wyceny.

Konsultacja stacjonarna. Tradycyjne spotkanie w biurze Kancelarii w Warszawie przy ul. Widok 8/5p (centrum, niedaleko Rotundy). Płatność za usługę następuje z góry lub może nastąpić w dniu konsultacji.

Sporządzenie pisma. Wybierz tę opcję, jeśli potrzebujesz tylko sporządzenia konkretnego pisma (np. pozew, odpowiedź na pozew, wezwanie do zapłaty). W zależności od stanu faktycznego i prawnego ustalimy wspólnie termin realizacji usługi, jak również przedstawię Ci do akceptacji wycenę pisma. Płatność za usługę następuje z góry, po akceptacji wyceny.

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się ze mną. Możesz też umówić się na spotkanie drogą tradycyjną. Zadzwoń do mnie pod numer telefonu: +48 510 668 414 lub napisz do mnie na adres e-mail: kontakt@kancelarialewandowska.com