O MNIE

Drogi Czytelniku!

 
Bardzo mi miło, że tu jesteś. Nazywam się Zuzanna Lewandowska i jestem adwokatem. Ukończyłam 5 letnie jednolite studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz 3 letnią aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. 
Prowadzę Kancelarię Adwokacką w Warszawie i specjalizuję się w szczególności w prawie rodzinnym i opiekuńczym, cywilnym oraz gospodarczym.
W życiu prywatnym jestem mamą, miłośniczką powieści kryminalnych oraz fotografii. Z moją drugą połówką dzielę również zamiłowanie do podróży, zwłaszcza tych nietuzinkowych.
Początkowo miał powstać blog. Pierwsza publikacja pojawiła się w dniu 27 sierpnia 2018 r. Kiedy z czasem projekt zaczął przybierać wyraźniejsze kształty, a Czytelników zaczęło przybywać, strona przeobraziła się w czasopismo w wersji elektronicznej. Tym samym, w dniu 27 maja 2019 r. strona PrawnikLewandowska.pl została oficjalnie uznana za tytuł prasowy i wpisana do Rejestru Dzienników i Czasopism prowadzonego przez Sąd Okręgowy w Warszawie pod numerem: PR 20714.
W Czasopiśmie znajdziecie wpisy publikowane w każdy poniedziałkowy poranek o godzinie 8:00. Dotyczą one zarówno teoretycznych aspektów poszczególnych dziedzin prawa, jak i praktycznego spojrzenia na poruszane zagadnienia. Przydadzą się zarówno studentom prawa w trakcie nauki, aplikantom prawniczym podczas praktyki zawodowej, jak i osobom niezwiązanym z prawem, którzy szukają rzetelnych informacji na konkretny temat.
W dzisiejszych czasach wiele osób szuka wiarygodnych informacji, również tych z zakresu prawa, w pierwszej kolejności w internecie. Niestety, język, w którym mówi się i pisze o prawie, nie zawsze jest przystępny, a wielość stanów prawnych może niejednokrotnie dawać się we znaki.
Społeczność Czytelników PrawnikLewandowska.pl obejmuje nie tylko studentów prawa, aplikantów prawniczych i prawników, ale także osoby niezwiązane bezpośrednio lub pośrednio z tym zawodem. Na stronie dostępne jest dla nich dodatkowe wsparcie w formie poradników i infografik, które w krótki i zrozumiały sposób przedstawiają konkretne zagadnienia.
Dołącz do grona Czytelników PrawnikLewandowska.pl już dziś!
Tworzone na niniejszej stronie internetowej treści nie stanowią porad prawnych. Posty przygotowywane są na podstawie stanu prawnego aktualnego w chwili ich opublikowania.

Potrzebujesz porady prawnej?

Zadzwoń: +48 510 668 414

Napisz: kontakt@kancelarialewandowska.com

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.kancelarialewandowska.com